Послуги дератизації

ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА-М» надає послуги по позбавленню від будь-яких гризунів

Види і методи дератизації. Загрози, які несуть за собою миші та щури. Зробимо ваше життя спокійною і безпечною, позбавивши від гризунів. Все виконаємо швидко і якісно

Дератизація

– це комплекс заходів по винищенню гризунів будь-якого виду. Миші і щурі несуть за собою не тільки епідеміологічні загрози, а й економічні збитки для підприємства.

Існує кілька видів знищення щурів і мишей:капкани, харчові хімікати і газоподібні отрути, а також пастки електронного та клейового типів. Важливо відзначити, що ультразвукові відлякувачі, активно рекламуються по телевізору, свою ефективність не підтвердили.

До об’єктів, яким необхідна дератизація, відносяться:

  1. Житлові будинки
  2. Харчові підприємства
  3. Промислові приміщення
  4. Підприємства громадського харчування та інші

Послуги дератизації включають в себе профілактичні, а також винищувальні заходи. Обидва види мають існувати в комплексі. В якості профілактичних заходів з дератизації включають в себе: утримання в чистоті приміщень, створення механічних бар’єрів до проникнення гризунів, а також обробка отрутами прибудинкової території.

Винищувальні заходи поділяються на:

  1. Хімічний метод – передбачає боротьбу з мишами і щурами за допомогою хімічних речовин. Їх поділяють на отрути, які знищують гризунів, а також препарати, і захищають речі від псування гризунами. Зрозуміло, що всі роботи з отрутами варто проводити в добре провітрюваних приміщеннях і з використанням засобів захисту.
  2. Механічний метод боротьби з пацюками – включає в себе використання пасток, які в свою чергу поділяються на пастки на живця і вбивають. Пастки найчастіше встановлюють біля входу в нори. Цей метод використовують також для моніторингу успішності робіт по дератизації.
  3. Біологічний метод – використання бактеріальних культур, а саме сальмонел, які викликають знищеннящурів.Даний спосіб дератизації застосовують в осінньо-весняний період і виключно в польових умовах.

Важливо пам’ятати, що миші і щурі не єдині гризуни, наявність яких небажано на присадибній ділянці. Будь дачник знає, що немає більшої шкоди для ділянки, ніж кріт, який здатний за лічені дні перетворити квітучу галявину в перекопане поле.

Існує два основних способи позбавлення від кротів:

  1. Використання отрути – дієвий і швидкий метод, який, однак, не варто використовувати на дачних ділянках, де вирощуються господарські культури. Справа в тому, що отрута може всмоктуватися в кореневу систему і отруювати культури.
  2. Використання капканів – досить тривалий метод, тому як пастку необхідно заряджати кожен раз після упіймання звіра.

Наша компанія займається проведенням дератизації будь-якої складності по всій Україні. Використовуються тільки способи, безпечні для людей. Всі роботи проводяться відповідно до стандартів контролюючих організацій. Досвід роботи в даній сфері більше двадцяти років, а тому ви можете бути впевнені в якості виконуваних робіт. Залежно від поставленого завдання можливе знищення гризунів, як з використанням хімічних засобів і отрут, так і без таких. Можливі додаткові послуги з прибирання обробленої території.

625