Послуги дезінфекції

Компанія «ПРОФІЛАКТИКА-М» проводить дезінфекцію будь-якого виду якісно і в обумовлені терміни по всій Україні

Важливість дезінфекції в умовах промислових підприємств та установ громадського харчування . Якісна обробка будинків і прибудинкових територій. Доступно, швидко і безпечно

Дезінфекція

– комплекс заходів, спрямованих на знищення хвороботворних бактерій і вірусів, а також обробку приміщень від цвілі і грибка. Найчастіше в спектр послуг також включається знезараження питної води, що в умовах сучасного світу не буде зайвим.

Для проведення дезінфекції використовуються дезінфікуючі засоби хімічного походження, а також органічні речовини, що володіють антисептичними властивостями. Важливо враховувати той факт, що дезінфекція приміщень здатна зменшити кількість забруднень до прийнятного рівня, але знищити всі хвороботворні бактерії за раз не можливо.

Розрізняють три види дезінфекції:

 1. Профілактична
 2. Поточна
 3. Заключна

Дезінфекція може проводитися на наступних об’єктах:

 1. Організації та підприємства громадського призначення.
 2. Обробка нежитлових приміщень.
 3. Лікувально-профілактичні заклади (ЛПЗ).
 4. Спортивні об’єкти.
 5. Транспорт.
 6. Житлові приміщення.

Існує кілька методів дезінфекції

 1. Механічний – видалення верхнього шару грунту або ж підлог.
 2. Фізичний – обробка ультрафіолетом або ж гама-випромінюванням, кип’ятіння ліжку і стерилізація посуду.
 3. Хімічний – використовуються антисептики і дезінфікуючі засоби.
 4. Комбінований – проводиться за допомогою декількох перерахованих вище методів.
 5. Біологічний – використовуються антагоністи, тобто мікроорганізми, які взаємно знищують один одного. Найчастіше цей метод застосовується для очищення стічних вод.

Дуже часто дезінфекція використовується в комплексі з дератизацією, а також дезінсекцією. Це дозволяє провести очищення промислових, або ж житлових приміщень найбільш повно і якісно. Проведення робіт з очищення приміщень також не обов’язково брати на себе клієнту. Професійні робочі здатні зробити всю необхідну роботу швидко і якісно, з урахуванням всіх вимог замовника.

Наша служба дезінфекції дозволяє очистити від будь-якого виду бактерій, мікроорганізмів, а також грибка будь-яке підприємство. Працюємо по всій Україні. Дезінфекція проводиться з урахуванням новітніх технологій і з використанням безпечних засобів. Після проведення робіт можлива видача сертифікатів для надання контролюючим органам. ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА-М» має можливість проводити роботи відповідно до євро стандартом, що є новаторством на ринку послуг.

626