Послуги дезінсекції

Весь спектр послуг з дезінсекції від ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА-М»

Що мається на увазі під поняттям дезінсекції, методи обробки приміщень, а також навколишніх територій. Якісно, швидко і доступно.

Дезінсекція

є одним з найважливіших етапів знезараження приміщення, незалежно від того, є воно промисловим або ж приватним. При проведенні дезінсекції маються на увазі заходи, спрямовані на створення несприятливих умов для життя і розмноження небажаних комах. Заходи щодо усунення в кожному конкретному випадку відрізняються, проте загальні правила все ж зберігаються. Боротьба з комахами проводиться здебільшого через те, що вони можуть переносити на собі інфекції і бути причинами захворювань.

До небажаних комах відносять:

 1. Клопи
 2. Блохи
 3. Мурахи
 4. Мухи
 5. Моль
 6. Шершень
 7. Огнівка
 8. Жуки і т.д.

Клієнтами нашої компанії є промислові організації, підприємства громадського харчування, освітні установи, сельхоз структури та житлові приміщення.
Існує два типи дезінсекції, які принципово відрізняються один від одного: профілактична (проводиться з метою запобігання виникнення комах) і осередкова (в цьому випадку провести дезінсекцію може тільки спеціалізована служба).

Методи дезінсекції

 1. Механічний – передбачає наявність москітних сіток на вікнах, липкої стрічки, захисних костюмів тощо.
 2. Фізичний – розпорошення холодного або гарячого туману, а також обробка теплом.
 3. Біологічний – використовується для знищення мух і комарів.
 4. Хімічний – для кожного виду комах використовується окремий хімікат. Наприклад, для знищення комах використовують інсектициди.

Одним з найнебезпечніших комах, які живуть в сусідстві з людьми, є клоп. Знищення клопів необхідно проводити з кількох причин. По-перше, вони є переносниками тифу, чуми і лихоманки. А по-друге, доставляють масу неприємностей людині своїми укусами.
ТОВ «ПРОФІЛАКТИКА-М» надає послуги з дезінсекції приміщень від усіх видів комах, клінінгові послуги по всій Україні. Важливим моментом є можливість сертифікації підприємств по євро-стандартам. Перед початком робіт співробітники компанії проводять ретельний аналіз усього спектру необхідних робіт, що дозволить заощадити ваш час і кошти. Проведення дезінсекції відбувається з використанням новітніх препаратів, які дозволені контролюючими органами. У разі, коли необхідно позбутися від клопів,тарганів та інших комах, точно не варто покладатися на свої сили.

591